Przejdź do treści

Pizza Na Wypasie by PNW Pizza Ursynów

Warszawa·4,18 · na podstawie 1288 opinii

Oficjalna strona · pizzanawypasie.eu

Pizza Na Wypasie by PNW Pizza Ursynów — zobacz menu

Otwórz w Google →

Opis

Pizza Na Wypasie by PNW Pizza Ursynów to pizzeria w mieście Warszawa. Pełny adres: Wiolinowa 2A, 02-785 Warszawa, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,1 / 5 (na podstawie 1,288 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,18. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: dostawa bezkontaktowa, dostawa, na wynos, na miejscu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Pizza Na Wypasie by PNW Pizza Ursynów?
Klienci ocenili Pizza Na Wypasie by PNW Pizza Ursynów na 4,1 / 5 na podstawie 1,288 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,18. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Pizza Na Wypasie by PNW Pizza Ursynów jest otwarte?
Pizza Na Wypasie by PNW Pizza Ursynów jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Pizza Na Wypasie by PNW Pizza Ursynów?
Najmniej tłoczno w Pizza Na Wypasie by PNW Pizza Ursynów bywa w sobota około godziny 01:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Pizza Na Wypasie by PNW Pizza Ursynów przyjmuje rezerwacje?
Pizza Na Wypasie by PNW Pizza Ursynów nie przyjmuje rezerwacji — można przyjść bez wcześniejszego umówienia.
Czy Pizza Na Wypasie by PNW Pizza Ursynów oferuje dostawę lub wynos?
Pizza Na Wypasie by PNW Pizza Ursynów oferuje dostawę i odbiór na wynos. Szczegóły dostępne w lokalu lub na stronie firmy.
Jakie udogodnienia oferuje Pizza Na Wypasie by PNW Pizza Ursynów?
Pizza Na Wypasie by PNW Pizza Ursynów oferuje m.in.: dostawa bezkontaktowa, dostawa, na wynos, na miejscu, lunch, dla samotnych gości. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Pizza Na Wypasie by PNW Pizza Ursynów?
Pizza Na Wypasie by PNW Pizza Ursynów znajduje się pod adresem: Wiolinowa 2A, 02-785 Warszawa, Poland w mieście Warszawa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★942
4★35
3★23
2★37
1★251

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Dostawa bezkontaktowa, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Lunch, Dla samotnych gości, Brak parkingu dla wózków, Happy hour (jedzenie), Jedzenie nocą, Szybkie danie, Małe dania, Opcje wegańskie, Opcje wegetariańskie, Kolacja, Deser, Brak obsługi kelnerskiej, Swobodna atmosfera, Cicho, Dla rodzin, Brak rezerwacji, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking przy ulicy, Darmowy parking.

Inne pizzeria — Warszawa

Mapa konkurencji