Amon Delikatesy
Opis
Amon Delikatesy to sklep spożywczy w mieście Zielona Góra. Pełny adres: Agrestowa 3B/10, 65-780 Zielona Góra, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: restauracja zdrowej żywności.
Średnia ocena klientów to 4,5 / 5 (na podstawie 113 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,36. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, świetne produkty.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Amon Delikatesy?
Kiedy Amon Delikatesy jest otwarte?
Kiedy najmniej tłoczno w Amon Delikatesy?
Czy w Amon Delikatesy można płacić kartą?
Czy Amon Delikatesy jest dostępne dla osób na wózku?
Jakie udogodnienia oferuje Amon Delikatesy?
Jak dojechać do Amon Delikatesy?
Rozkład ocen
Wybrane opinie klientów
- smaczne
- obsługa
- fantastyczny
- obsługa
- jakość
- miły
- super
- smaczne
- klimat
- odradzam
- klient
- lokal
Klienci szukali też
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
Amon Delikatesy | Zielona Góra - Facebook
Otwórz w Google →Amon lokalne delikatesy (@amondelikatesy) - Instagram
Otwórz w Google →Amon Delikatesy | Zielona Góra - Facebook
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Dostawa, Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Świetne produkty, Wjazd dla wózków, Parking dla wózków, Organic products, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking przy ulicy.