Przejdź do treści

Pss Gama Krasnystaw

Krasnystaw·4,26 · na podstawie 222 opinii

Opis

Pss Gama Krasnystaw to sklep spożywczy w mieście Krasnystaw. Pełny adres: Królowej Sońki 1, 22-300 Krasnystaw, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,3 / 5 (na podstawie 222 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,26. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: brak dostawy, świetne produkty, wjazd dla wózków, parking dla wózków.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Pss Gama Krasnystaw?
Klienci ocenili Pss Gama Krasnystaw na 4,3 / 5 na podstawie 222 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,26. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Pss Gama Krasnystaw jest otwarte?
Pss Gama Krasnystaw działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Pss Gama Krasnystaw?
Najmniej tłoczno w Pss Gama Krasnystaw bywa w piątek około godziny 06:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy w Pss Gama Krasnystaw można płacić kartą?
Tak, Pss Gama Krasnystaw akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Pss Gama Krasnystaw jest dostępne dla osób na wózku?
Pss Gama Krasnystaw ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Pss Gama Krasnystaw?
Pss Gama Krasnystaw oferuje m.in.: brak dostawy, świetne produkty, wjazd dla wózków, parking dla wózków, brak toalety, krótka wizyta. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Pss Gama Krasnystaw?
Pss Gama Krasnystaw znajduje się pod adresem: Królowej Sońki 1, 22-300 Krasnystaw, Poland w mieście Krasnystaw. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★131
4★57
3★15
2★7
1★12

Wybrane opinie klientów

23 listopada 2024
  • miły
  • obsługa
  • miejsce
4 września 2023
  • miły
  • obsługa
7 czerwca 2023
  • miły
  • obsługa
  • piwo
1 sierpnia 2019
  • miły
  • obsługa
  • drogo
17 października 2018
  • niestety

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Brak dostawy, Świetne produkty, Wjazd dla wózków, Parking dla wózków, Brak toalety, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne sklep spożywczy — Krasnystaw

Mapa konkurencji