Przejdź do treści

AMSO Komputery laptopy poleasingowe Warszawa

Warszawa·4,57 · na podstawie 771 opinii

Oficjalna strona · amso.pl

AMSO Komputery laptopy poleasingowe Warszawa — zobacz ofertę

Otwórz w Google →

Opis

AMSO Komputery laptopy poleasingowe Warszawa to sklep komputerowy w mieście Warszawa. Pełny adres: Gocławska 9/u9, 03-810 Warszawa, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: akcesoria telefoniczne, salon telefoniczny, sklep internetowy, sklep z oprogramowaniem, sklep z używanymi komputerami.

Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 771 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,57. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: offers free products or services, umawianie online, dostawa, odbiór w sklepie.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać AMSO Komputery laptopy poleasingowe Warszawa?
Klienci ocenili AMSO Komputery laptopy poleasingowe Warszawa na 4,6 / 5 na podstawie 771 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,57. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy AMSO Komputery laptopy poleasingowe Warszawa jest otwarte?
AMSO Komputery laptopy poleasingowe Warszawa działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w AMSO Komputery laptopy poleasingowe Warszawa można płacić kartą?
Tak, AMSO Komputery laptopy poleasingowe Warszawa akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy AMSO Komputery laptopy poleasingowe Warszawa jest dostępne dla osób na wózku?
AMSO Komputery laptopy poleasingowe Warszawa ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje AMSO Komputery laptopy poleasingowe Warszawa?
AMSO Komputery laptopy poleasingowe Warszawa oferuje m.in.: offers free products or services, umawianie online, dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, usługi na miejscu. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do AMSO Komputery laptopy poleasingowe Warszawa?
AMSO Komputery laptopy poleasingowe Warszawa znajduje się pod adresem: Gocławska 9/u9, 03-810 Warszawa, Poland w mieście Warszawa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★624
4★66
3★24
2★10
1★47

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Offers free products or services, Umawianie online, Dostawa, Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Usługi na miejscu, Wjazd dla wózków, Parking dla wózków, Krótka wizyta, Elektronika, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Płatny parking przy ulicy.

Inne sklep komputerowy — Warszawa

Mapa konkurencji