Przejdź do treści

KUMPIR & KEBAB WARSZAWA URSYNÓW

Warszawa·4,04 · na podstawie 1465 opinii

Opis

KUMPIR & KEBAB WARSZAWA URSYNÓW to kebab w mieście Warszawa. Pełny adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 103/U9, 02-722 Warszawa, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: fast food.

Średnia ocena klientów to 4,0 / 5 (na podstawie 1,465 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,04. Firma jest czynna codziennie w godzinach 9:00–0:00. Wśród udogodnień: dostawa bezkontaktowa, dostawa, usługi na miejscu, na wynos.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać KUMPIR & KEBAB WARSZAWA URSYNÓW?
Klienci ocenili KUMPIR & KEBAB WARSZAWA URSYNÓW na 4,0 / 5 na podstawie 1,465 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,04. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy KUMPIR & KEBAB WARSZAWA URSYNÓW jest otwarte?
KUMPIR & KEBAB WARSZAWA URSYNÓW jest czynne codziennie w godzinach 9:00–0:00.
Kiedy najmniej tłoczno w KUMPIR & KEBAB WARSZAWA URSYNÓW?
Najmniej tłoczno w KUMPIR & KEBAB WARSZAWA URSYNÓW bywa w środa około godziny 09:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy KUMPIR & KEBAB WARSZAWA URSYNÓW przyjmuje rezerwacje?
KUMPIR & KEBAB WARSZAWA URSYNÓW nie przyjmuje rezerwacji — można przyjść bez wcześniejszego umówienia.
Czy KUMPIR & KEBAB WARSZAWA URSYNÓW oferuje dostawę lub wynos?
KUMPIR & KEBAB WARSZAWA URSYNÓW oferuje dostawę i odbiór na wynos. Szczegóły dostępne w lokalu lub na stronie firmy.
Czy KUMPIR & KEBAB WARSZAWA URSYNÓW jest dostępne dla osób na wózku?
KUMPIR & KEBAB WARSZAWA URSYNÓW ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje KUMPIR & KEBAB WARSZAWA URSYNÓW?
KUMPIR & KEBAB WARSZAWA URSYNÓW oferuje m.in.: dostawa bezkontaktowa, dostawa, usługi na miejscu, na wynos, na miejscu, lunch. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do KUMPIR & KEBAB WARSZAWA URSYNÓW?
KUMPIR & KEBAB WARSZAWA URSYNÓW znajduje się pod adresem: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 103/U9, 02-722 Warszawa, Poland w mieście Warszawa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★819
4★247
3★138
2★70
1★191

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Dostawa bezkontaktowa, Dostawa, Usługi na miejscu, Na wynos, Na miejscu, Lunch, Kolacja, Dla samotnych gości, Wjazd dla wózków, Brak parkingu dla wózków, Kawa, Jedzenie nocą, Dania organiczne, Szybkie danie, Bar sałatkowy, Małe dania, Opcje wegetariańskie, Śniadanie, Brunch, Deser, Miejsca siedzące, Brak obsługi kelnerskiej, Toalety bez podziału na płeć, Toaleta, Wi-Fi, Swobodna atmosfera, Cicho, Dla rodzin, Turyści, Studenci.

Inne kebab — Warszawa

Mapa konkurencji