Przejdź do treści

Primus Stefana 2

Łódź·★4,25 · na podstawie 113 opinii

Opis

Primus Stefana 2 to sklep spożywczy w mieście Łódź. Pełny adres: Stefana 2, 91-458 Łódź, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,3 / 5 (na podstawie 113 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,25. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: firma prowadzona przez kobietę, zakupy stacjonarne, brak dostawy, świetne produkty.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Primus Stefana 2?
Klienci ocenili Primus Stefana 2 na 4,3 / 5 na podstawie 113 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,25. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Primus Stefana 2 jest otwarte?
Primus Stefana 2 jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Primus Stefana 2 można płacić kartą?
Tak, Primus Stefana 2 akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Primus Stefana 2 jest dostępne dla osób na wózku?
Primus Stefana 2 ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Primus Stefana 2?
Primus Stefana 2 oferuje m.in.: firma prowadzona przez kobietę, zakupy stacjonarne, brak dostawy, świetne produkty, wjazd dla wózków, organic products. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Primus Stefana 2?
Primus Stefana 2 znajduje się pod adresem: Stefana 2, 91-458 Łódź, Poland w mieście Łódź. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Oferta i udogodnienia

Firma prowadzona przez kobietę, Zakupy stacjonarne, Brak dostawy, Świetne produkty, Wjazd dla wózków, Organic products, Prepared foods, Brak toalety, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne sklep spożywczy — Łódź

Mapa konkurencji