Oficjalna strona
·
orlen.pl
ORLEN Car wash
Opis
ORLEN Car wash to myjnia samochodowa w mieście Bytom. Pełny adres: Chorzowska 90, 41-910 Bytom, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,3 / 5 (na podstawie 176 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,32. Obiekt jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: toaleta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać ORLEN Car wash?
Klienci ocenili ORLEN Car wash na 4,3 / 5 na podstawie 176 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,32. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy ORLEN Car wash jest otwarte?
ORLEN Car wash jest czynne całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Kiedy najmniej tłoczno w ORLEN Car wash?
Najmniej tłoczno w ORLEN Car wash bywa w wtorek około godziny 03:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Jak umówić wizytę w ORLEN Car wash?
Aby umówić wizytę w ORLEN Car wash, zadzwoń pod +48 24 256 02 82 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Jakie udogodnienia oferuje ORLEN Car wash?
ORLEN Car wash oferuje m.in.: toaleta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do ORLEN Car wash?
ORLEN Car wash znajduje się pod adresem: Chorzowska 90, 41-910 Bytom, Poland w mieście Bytom. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★108
4★40
3★15
2★5
1★8
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
28 grudnia 2021
- miły
- obsługa
- czystość
★
★
★
★
★
26 kwietnia 2021
- miły
- obsługa
★
★
★
★
★
22 grudnia 2016
- miły
- obsługa
- miejsce
Klienci szukali też
MYJNIA BEZDOTYKOWA BYTOM Pułaskiego 77
Myjnia samochodowa
★4,47 (105 opinii)
Myjnia stacji BP
Myjnia samochodowa
★4,30 (33 opinie)
ORLEN Petrol Station
Stacja paliw
★4,34 (310 opinii)
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
www.orlen.pl
Take care of your car | ORLEN
Otwórz w Google →
fuelo.net
Orlen Bytom, Bytom :: Fuelo.net
Otwórz w Google →
mapy.com
Car wash - Orlen - Mapy.com
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Toaleta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.