Przejdź do treści

Wulkanizacja BRO-GUM Bernard Brodzik

Krosno Odrzańskie·★4,31 · na podstawie 142 opinii

Opis

Wulkanizacja BRO-GUM Bernard Brodzik to wulkanizacja w mieście Krosno Odrzańskie. Pełny adres: Trakt Książęcy 61, 66-600 Krosno Odrzańskie, Poland.

Średnia ocena klientów to 3,6 / 5 (na podstawie 142 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,31. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: brak dostawy, mechanik, karty kredytowe, karty płatnicze.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Wulkanizacja BRO-GUM Bernard Brodzik?
Klienci ocenili Wulkanizacja BRO-GUM Bernard Brodzik na 3,6 / 5 na podstawie 142 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,31. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Wulkanizacja BRO-GUM Bernard Brodzik jest otwarte?
Wulkanizacja BRO-GUM Bernard Brodzik działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Wulkanizacja BRO-GUM Bernard Brodzik?
Aby umówić wizytę w Wulkanizacja BRO-GUM Bernard Brodzik, zadzwoń pod +48 68 383 55 50.
Jakie udogodnienia oferuje Wulkanizacja BRO-GUM Bernard Brodzik?
Wulkanizacja BRO-GUM Bernard Brodzik oferuje m.in.: brak dostawy, mechanik, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Wulkanizacja BRO-GUM Bernard Brodzik?
Wulkanizacja BRO-GUM Bernard Brodzik znajduje się pod adresem: Trakt Książęcy 61, 66-600 Krosno Odrzańskie, Poland w mieście Krosno Odrzańskie. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Brak dostawy, Mechanik, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne wulkanizacja — Krosno Odrzańskie

Mapa konkurencji