ShotBar Kajtek
Opis
ShotBar Kajtek to bar w mieście Kraków-Śródmieście. Pełny adres: Szewska 26, 31-009 Kraków-Śródmieście, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 141 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,60. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: na wynos, na miejscu, brak dostawy, bar games.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać ShotBar Kajtek?
Kiedy ShotBar Kajtek jest otwarte?
Czy ShotBar Kajtek przyjmuje rezerwacje?
Czy ShotBar Kajtek oferuje dostawę lub wynos?
Jakie udogodnienia oferuje ShotBar Kajtek?
Jak dojechać do ShotBar Kajtek?
Rozkład ocen
Klienci szukali też
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
ShotBar Kajtek - Kraków - Nagroda Złota Firma
Otwórz w Google →Day 1 in Krakow The highlights The best hat & goody bags Sneaky ...
Otwórz w Google →Zakątek caffe & bar | Warsaw - Facebook
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Na wynos, Na miejscu, Brak dostawy, Bar games, Alkohol, Piwo, Koktajle, Jedzenie, Food at bar, Happy hour (napoje), Sala prywatna, Mocne alkohole, Wino, Toaleta, Swobodna atmosfera, Dobre dla grup, Przyjazne LGBTQ+, Przyjazne osobom trans, Brak rezerwacji, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Psy dozwolone.