Przejdź do treści

Dentical Center Wilanów

Warszawa·4,60 · na podstawie 114 opinii

Opis

Dentical Center Wilanów to dentysta w mieście Warszawa. Pełny adres: Sarmacka 17/lok.120, 02-972 Warszawa, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: chirurg stomatologiczny, endodonta, higienistka stomatologiczna, implantolog, ortodonta.

Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 114 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,60. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, miejsca dla wózków, toaleta dla wózków, pediatric care.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Dentical Center Wilanów?
Klienci ocenili Dentical Center Wilanów na 4,7 / 5 na podstawie 114 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,60. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Dentical Center Wilanów jest otwarte?
Dentical Center Wilanów działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Dentical Center Wilanów?
Wymagane jest wcześniejsze umówienie. Aby umówić wizytę w Dentical Center Wilanów, zadzwoń pod +48 600 261 996 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Czy Dentical Center Wilanów jest dostępne dla osób na wózku?
Dentical Center Wilanów ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Dentical Center Wilanów?
Dentical Center Wilanów oferuje m.in.: wjazd dla wózków, miejsca dla wózków, toaleta dla wózków, pediatric care, toalety bez podziału na płeć, toaleta. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Dentical Center Wilanów?
Dentical Center Wilanów znajduje się pod adresem: Sarmacka 17/lok.120, 02-972 Warszawa, Poland w mieście Warszawa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★103
4★1
3★1
2★4
1★5

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Wjazd dla wózków, Miejsca dla wózków, Toaleta dla wózków, Pediatric care, Toalety bez podziału na płeć, Toaleta, Przyjazne LGBTQ+, Przyjazne osobom trans, Zalecane umawianie wizyt, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking przy ulicy, Płatny parking przy ulicy.

Inne dentysta — Warszawa

Mapa konkurencji