Przejdź do treści

Róża. Kwiaciarnia

Gdynia·4,62 · na podstawie 113 opinii·f 78% poleca (18 opinii)

Opis

Róża. Kwiaciarnia to kwiaciarnia w mieście Gdynia. Pełny adres: Wielkokacka 3, 81-611 Gdynia, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,5 / 5 (na podstawie 113 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,62. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: dostawa, wjazd dla wózków, krótka wizyta, karty kredytowe.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Róża. Kwiaciarnia?
Klienci ocenili Róża. Kwiaciarnia na 4,5 / 5 na podstawie 113 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,62. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Róża. Kwiaciarnia jest otwarte?
Róża. Kwiaciarnia jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Róża. Kwiaciarnia można płacić kartą?
Tak, Róża. Kwiaciarnia akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Róża. Kwiaciarnia jest dostępne dla osób na wózku?
Róża. Kwiaciarnia ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Róża. Kwiaciarnia?
Róża. Kwiaciarnia oferuje m.in.: dostawa, wjazd dla wózków, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Róża. Kwiaciarnia?
Róża. Kwiaciarnia znajduje się pod adresem: Wielkokacka 3, 81-611 Gdynia, Poland w mieście Gdynia. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★90
4★7
3★6
2★2
1★8

Wybrane opinie klientów

23 marca 2026
  • pięknie
  • cena
26 stycznia 2026
  • niestety
  • rozczarowany
16 stycznia 2026
  • pięknie
  • miły
  • polecam
12 stycznia 2026
  • polecam
9 grudnia 2025
  • pięknie
  • miły
5 października 2025
  • pięknie
  • miły
  • obsługa
4 października 2025
  • niegrzeczny
20 maja 2023
  • pięknie
  • polecam
  • szybko

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Dostawa, Wjazd dla wózków, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne kwiaciarnia — Gdynia

Mapa konkurencji