Przejdź do treści

Pizzeria Sycyliana

Katowice·★3,99 · na podstawie 354 opinii

Opis

Pizzeria Sycyliana to pizzeria w mieście Katowice. Pełny adres: Mysłowicka 28, 40-486 Katowice, Poland.

Średnia ocena klientów to 3,6 / 5 (na podstawie 354 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 3,99. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: miejsca na zewnątrz, dostawa, na wynos, na miejscu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Pizzeria Sycyliana?
Klienci ocenili Pizzeria Sycyliana na 3,6 / 5 na podstawie 354 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 3,99. To wynik nieco poniżej średniej — warto zapoznać się z opiniami przed wizytą.
Kiedy Pizzeria Sycyliana jest otwarte?
Pizzeria Sycyliana jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Pizzeria Sycyliana?
Najmniej tłoczno w Pizzeria Sycyliana bywa w poniedziałek około godziny 16:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Pizzeria Sycyliana przyjmuje rezerwacje?
Pizzeria Sycyliana przyjmuje rezerwacje stolików — najwygodniej skontaktować się telefonicznie lub przez stronę firmy.
Czy Pizzeria Sycyliana oferuje dostawę lub wynos?
Pizzeria Sycyliana oferuje dostawę i odbiór na wynos. Szczegóły dostępne w lokalu lub na stronie firmy.
Czy Pizzeria Sycyliana jest dostępne dla osób na wózku?
Pizzeria Sycyliana ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Pizzeria Sycyliana?
Pizzeria Sycyliana oferuje m.in.: miejsca na zewnątrz, dostawa, na wynos, na miejscu, świetna kawa, świetne desery. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Pizzeria Sycyliana?
Pizzeria Sycyliana znajduje się pod adresem: Mysłowicka 28, 40-486 Katowice, Poland w mieście Katowice. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★182
4★50
3★15
2★24
1★83

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 9 marca 2026
  • polecam
  • pizza
  • idealny
★ ★ ★ ★ ★ 27 lutego 2026
  • pizza
  • idealny
  • rewelacja
★ ★ ★ ★ ★ 5 lutego 2026
  • polecam
  • miejsce
  • jedzenie
★ ★ ★ ★ ★ 11 września 2025
  • polecam
  • miły
  • obsługa

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Miejsca na zewnątrz, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Świetna kawa, Świetne desery, Świetny wybór herbat, Lunch, Kolacja, Dla samotnych gości, Wjazd dla wózków, Miejsca dla wózków, Alkohol, Piwo, Koktajle, Kawa, Jedzenie nocą, Szybkie danie, Małe dania, Mocne alkohole, Wino, Deser, Miejsca siedzące, Obsługa kelnerska, Bar na miejscu, Toaleta, Swobodna atmosfera, Przytulnie, Cicho, Modnie.

Inne pizzeria — Katowice

Mapa konkurencji