Przejdź do treści

Żeglarski Międzyszkolny Klub Sportowy -Poznań

Poznań·★4,58 · na podstawie 102 opinii

Oficjalna strona · zmks.pl

Żeglarski Międzyszkolny Klub Sportowy -Poznań — strona internetowa

Otwórz w Google →

Opis

Żeglarski Międzyszkolny Klub Sportowy -Poznań to klub żeglarski w mieście Poznań. Pełny adres: Wilków Morskich 39, 60-480 Poznań, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: klub sportowy.

Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 102 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,58. Firma działa 7 dni w tygodniu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Żeglarski Międzyszkolny Klub Sportowy -Poznań?
Klienci ocenili Żeglarski Międzyszkolny Klub Sportowy -Poznań na 4,8 / 5 na podstawie 102 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,58. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Żeglarski Międzyszkolny Klub Sportowy -Poznań jest otwarte?
Żeglarski Międzyszkolny Klub Sportowy -Poznań jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy Żeglarski Międzyszkolny Klub Sportowy -Poznań jest dostępne dla osób na wózku?
Żeglarski Międzyszkolny Klub Sportowy -Poznań ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do Żeglarski Międzyszkolny Klub Sportowy -Poznań?
Żeglarski Międzyszkolny Klub Sportowy -Poznań znajduje się pod adresem: Wilków Morskich 39, 60-480 Poznań, Poland w mieście Poznań. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★92
4★6
3★2
2★0
1★2

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ☆ 9 maja 2026
  • polecam
  • miejsce
  • miły
★ ★ ★ ★ ★ 28 lipca 2025
  • polecam
★ ★ ★ ★ ★ 18 lipca 2025
  • polecam
  • dzieci
  • miły
★ ★ ★ ★ ★ 11 lipca 2023
  • polecam
  • dzieci
  • świetne
★ ★ ★ ★ ★ 29 lipca 2022
  • polecam
  • dzieci
  • miejsce
★ ★ ★ ★ ★ 21 lipca 2022
  • dzieci
  • miejsce
  • fantastyczny
★ ★ ★ ★ ★ 18 października 2017
  • miejsce

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Wjazd dla wózków, Toaleta.

Inne klub żeglarski — Poznań

Mapa konkurencji