Przejdź do treści

The Municipal Wleń

Wleń·★3,67 · na podstawie 27 opinii

Opis

The Municipal Wleń to urząd miasta w mieście Wleń. Pełny adres: pl. Bohaterów Nysy 7, 59-610 Wleń, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,1 / 5 (na podstawie 27 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 3,67. Firma działa przez 5 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta dla wózków.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać The Municipal Wleń?
Klienci ocenili The Municipal Wleń na 4,1 / 5 na podstawie 27 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 3,67. To wynik nieco poniżej średniej — warto zapoznać się z opiniami przed wizytą.
Kiedy The Municipal Wleń jest otwarte?
The Municipal Wleń działa przez 5 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy The Municipal Wleń jest dostępne dla osób na wózku?
The Municipal Wleń ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje The Municipal Wleń?
The Municipal Wleń oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta dla wózków. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do The Municipal Wleń?
The Municipal Wleń znajduje się pod adresem: pl. Bohaterów Nysy 7, 59-610 Wleń, Poland w mieście Wleń. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★16
4★6
3★1
2★0
1★4

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 16 listopada 2023
  • sympatyczny
  • miły
  • atmosfera
★ ★ ★ ★ ★ 20 listopada 2019
  • miejsce

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Toaleta dla wózków.