Przejdź do treści

Piekarnia Wawerska

Warszawa·★4,42 · na podstawie 45 opinii

Opis

Piekarnia Wawerska to piekarnia w mieście Warszawa. Pełny adres: Egipska 4/paw 23, 03-977 Warszawa, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 45 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,42. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: zakupy stacjonarne, brak dostawy, wjazd dla wózków, brak parkingu dla wózków.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Piekarnia Wawerska?
Klienci ocenili Piekarnia Wawerska na 4,8 / 5 na podstawie 45 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,42. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Piekarnia Wawerska jest otwarte?
Piekarnia Wawerska działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy Piekarnia Wawerska jest dostępne dla osób na wózku?
Piekarnia Wawerska ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Piekarnia Wawerska?
Piekarnia Wawerska oferuje m.in.: zakupy stacjonarne, brak dostawy, wjazd dla wózków, brak parkingu dla wózków, brak toalety, krótka wizyta. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Piekarnia Wawerska?
Piekarnia Wawerska znajduje się pod adresem: Egipska 4/paw 23, 03-977 Warszawa, Poland w mieście Warszawa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Oferta i udogodnienia

Zakupy stacjonarne, Brak dostawy, Wjazd dla wózków, Brak parkingu dla wózków, Brak toalety, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne piekarnia — Warszawa

Mapa konkurencji