Przejdź do treści

Ubezpieczenia Aleksander Jaworski, Tomáš Novák

Kędzierzyn-Koźle·★4,74 · na podstawie 28 opinii

Opis

Ubezpieczenia Aleksander Jaworski, Tomáš Novák to agencja ubezpieczeniowa w mieście Kędzierzyn-Koźle. Pełny adres: Grunwaldzka 10, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, Poland.

Średnia ocena klientów to 5,0 / 5 (na podstawie 28 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,74. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00–17:00.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Ubezpieczenia Aleksander Jaworski, Tomáš Novák?
Klienci ocenili Ubezpieczenia Aleksander Jaworski, Tomáš Novák na 5,0 / 5 na podstawie 28 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,74. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Ubezpieczenia Aleksander Jaworski, Tomáš Novák jest otwarte?
Ubezpieczenia Aleksander Jaworski, Tomáš Novák działa od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00–17:00. W weekendy jest nieczynne.
Jak umówić wizytę w Ubezpieczenia Aleksander Jaworski, Tomáš Novák?
Aby umówić wizytę w Ubezpieczenia Aleksander Jaworski, Tomáš Novák, zadzwoń pod +48 607 992 377.
Jak dojechać do Ubezpieczenia Aleksander Jaworski, Tomáš Novák?
Ubezpieczenia Aleksander Jaworski, Tomáš Novák znajduje się pod adresem: Grunwaldzka 10, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, Poland w mieście Kędzierzyn-Koźle. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★28
4★0
3★0
2★0
1★0

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 9 czerwca 2026
  • polecam
  • klimat
  • panowie
★ ★ ★ ★ ★ 12 grudnia 2025
  • polecam
  • gorąco polecam
  • klient
★ ★ ★ ★ ★ 30 września 2025
  • polecam
  • serdecznie
  • kompetentny
★ ★ ★ ★ ★ 20 maja 2025
  • obsługa
★ ★ ★ ★ ★ 4 listopada 2024
  • polecam
  • obsługa
  • miły
★ ★ ★ ★ ★ 7 października 2024
  • polecam
  • obsługa
  • miły
★ ★ ★ ★ ★ 4 października 2024
  • polecam
  • obsługa
  • miły

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Inne agencja ubezpieczeniowa — Kędzierzyn-Koźle

Mapa konkurencji