Przejdź do treści

Bank Pekao

Krosno·★4,67 · na podstawie 291 opinii

Opis

Bank Pekao to bank w mieście Krosno. Pełny adres: Legionów 17, 38-400 Krosno, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 291 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,67. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30–16:00. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, cashpoint.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Bank Pekao?
Klienci ocenili Bank Pekao na 4,8 / 5 na podstawie 291 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,67. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Bank Pekao jest otwarte?
Bank Pekao działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30–16:00. W weekendy jest nieczynne.
Czy Bank Pekao jest dostępne dla osób na wózku?
Bank Pekao ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Bank Pekao?
Bank Pekao oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, cashpoint. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Bank Pekao?
Bank Pekao znajduje się pod adresem: Legionów 17, 38-400 Krosno, Poland w mieście Krosno. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★273
4★4
3★3
2★1
1★10

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 20 sierpnia 2026
  • obsługa
  • miły
  • klient
★ ★ ★ ★ ★ 27 lipca 2026
  • obsługa
  • klient
  • profesjonalny
★ ★ ★ ★ ★ 9 lipca 2026
  • obsługa
  • miły
  • klient
★ ★ ★ ★ ★ 15 maja 2026
  • obsługa
  • miły
★ ★ ★ ★ ★ 5 kwietnia 2026
  • obsługa
  • miły
  • klient

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Cashpoint.

Inne bank — Krosno

Mapa konkurencji