Przejdź do treści

Żłobek Samorządowy nr. 6

Wałbrzych·★4,45 · na podstawie 46 opinii

Oficjalna strona · zlobek6.walbrzych.pl

Żłobek Samorządowy nr. 6 — strona internetowa

Otwórz w Google →

Opis

Żłobek Samorządowy nr. 6 to przedszkole w mieście Wałbrzych. Pełny adres: Hetmańska 5, 58-316 Wałbrzych, Poland.

Średnia ocena klientów to 3,4 / 5 (na podstawie 46 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,45. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00–16:30.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Żłobek Samorządowy nr. 6?
Klienci ocenili Żłobek Samorządowy nr. 6 na 3,4 / 5 na podstawie 46 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,45. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Żłobek Samorządowy nr. 6 jest otwarte?
Żłobek Samorządowy nr. 6 działa od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00–16:30. W weekendy jest nieczynne.
Czy Żłobek Samorządowy nr. 6 jest dostępne dla osób na wózku?
Żłobek Samorządowy nr. 6 ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do Żłobek Samorządowy nr. 6?
Żłobek Samorządowy nr. 6 znajduje się pod adresem: Hetmańska 5, 58-316 Wałbrzych, Poland w mieście Wałbrzych. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★27
4★0
3★0
2★1
1★18

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 13 marca 2026
  • polecam
  • czystość
  • sumiennie
★ ★ ★ ★ ★ 18 września 2025
  • polecam
  • miejsce
  • super
★ ★ ★ ★ ★ 29 sierpnia 2025
  • polecam
  • dzieci
  • miejsce
★ ★ ★ ★ ★ 13 czerwca 2025
  • polecam
  • dzieci
  • miejsce
★ ★ ★ ★ ★ 11 maja 2025
  • polecam
  • dzieci
  • przyjazne
★ ★ ★ ★ ★ 24 kwietnia 2025
  • polecam
  • dzieci
  • miejsce
★ ★ ★ ★ ★ 23 kwietnia 2025
  • polecam
  • dzieci
  • wspaniały
★ ★ ★ ★ ★ 5 października 2023
  • polecam
  • dzieci
  • miły

Oferta i udogodnienia

Wjazd dla wózków.

Inne przedszkole — Wałbrzych

Mapa konkurencji