Przejdź do treści

Lombardi.pl

Bytom·★4,23 · na podstawie 87 opinii

Opis

Lombardi.pl to lombard w mieście Bytom. Pełny adres: Wrocławska 16, 41-902 Bytom, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: kantor.

Średnia ocena klientów to 4,2 / 5 (na podstawie 87 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,23. Firma jest czynna codziennie w godzinach 8:00–21:00. Wśród udogodnień: odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, brak parkingu dla wózków, buys used goods.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Lombardi.pl?
Klienci ocenili Lombardi.pl na 4,2 / 5 na podstawie 87 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,23. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Lombardi.pl jest otwarte?
Lombardi.pl jest czynne codziennie w godzinach 8:00–21:00.
Kiedy najmniej tłoczno w Lombardi.pl?
Najmniej tłoczno w Lombardi.pl bywa w piątek około godziny 08:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Jakie udogodnienia oferuje Lombardi.pl?
Lombardi.pl oferuje m.in.: odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, brak parkingu dla wózków, buys used goods, used goods, krótka wizyta. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Lombardi.pl?
Lombardi.pl znajduje się pod adresem: Wrocławska 16, 41-902 Bytom, Poland w mieście Bytom. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★68
4★2
3★1
2★1
1★15

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 6 marca 2026
  • obsługa
  • polecam
  • miły
★ ★ ★ ★ ★ 8 października 2025
  • obsługa
  • polecam
★ ★ ★ ★ ★ 26 grudnia 2024
  • obsługa
  • miły
  • profesjonalny
★ ☆ ☆ ☆ ☆ 9 marca 2024
  • odradzam
  • porażka
★ ☆ ☆ ☆ ☆ 4 marca 2024
  • niestety
  • oszustwo
★ ★ ★ ★ ★ 19 grudnia 2022
  • obsługa
  • polecam
  • miły
★ ☆ ☆ ☆ ☆ 12 lutego 2022
  • odradzam
★ ☆ ☆ ☆ ☆ 21 czerwca 2021
  • problem
  • niegrzeczny

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Brak parkingu dla wózków, Buys used goods, Used goods, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne lombard — Bytom

Mapa konkurencji