Przejdź do treści

GymBeam Warszawa

Warszawa·★4,77 · na podstawie 75 opinii

Opis

GymBeam Warszawa to sklep z odżywkami w mieście Warszawa. Pełny adres: Towarowa 7, 00-839 Warszawa, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: hurtownia sprzętu fitness, producent odzieży sportowej, sklep sportowy, sklep z suplementami, sklep ze sportową odzieżą.

Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 75 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,77. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, usługi na miejscu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać GymBeam Warszawa?
Klienci ocenili GymBeam Warszawa na 4,7 / 5 na podstawie 75 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,77. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy GymBeam Warszawa jest otwarte?
GymBeam Warszawa działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w GymBeam Warszawa można płacić kartą?
Tak, GymBeam Warszawa akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy GymBeam Warszawa jest dostępne dla osób na wózku?
GymBeam Warszawa ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje GymBeam Warszawa?
GymBeam Warszawa oferuje m.in.: dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, usługi na miejscu, brak parkingu dla wózków, brak wjazdu dla wózków. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do GymBeam Warszawa?
GymBeam Warszawa znajduje się pod adresem: Towarowa 7, 00-839 Warszawa, Poland w mieście Warszawa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★68
4★0
3★1
2★0
1★6

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 3 kwietnia 2026
  • świetne
  • profesjonalny
  • obsługa

Oferta i udogodnienia

Dostawa, Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Usługi na miejscu, Brak parkingu dla wózków, Brak wjazdu dla wózków, Brak miejsc dla wózków, Brak toalety dla wózków, Przyjazne LGBTQ+, Przyjazne osobom trans, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne sklep z odżywkami — Warszawa

Mapa konkurencji