Przejdź do treści

Zakład Pogrzebowy Rzepeccy Zielona Góra

Zielona Góra·★4,79 · na podstawie 149 opinii

Oficjalna strona · uslugi-pogrzebowe-rzepeccy.pl

Zakład Pogrzebowy Rzepeccy Zielona Góra — strona internetowa

Otwórz w Google →

Opis

Zakład Pogrzebowy Rzepeccy Zielona Góra to zakład pogrzebowy w mieście Zielona Góra. Pełny adres: Bolesława Chrobrego 59/4, 65-052 Zielona Góra, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 149 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,79. Obiekt jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: firma prowadzona przez kobietę, burial service, cremation service.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Zakład Pogrzebowy Rzepeccy Zielona Góra?
Klienci ocenili Zakład Pogrzebowy Rzepeccy Zielona Góra na 4,9 / 5 na podstawie 149 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,79. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Zakład Pogrzebowy Rzepeccy Zielona Góra jest otwarte?
Zakład Pogrzebowy Rzepeccy Zielona Góra jest czynne całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Jakie udogodnienia oferuje Zakład Pogrzebowy Rzepeccy Zielona Góra?
Zakład Pogrzebowy Rzepeccy Zielona Góra oferuje m.in.: firma prowadzona przez kobietę, burial service, cremation service. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Zakład Pogrzebowy Rzepeccy Zielona Góra?
Zakład Pogrzebowy Rzepeccy Zielona Góra znajduje się pod adresem: Bolesława Chrobrego 59/4, 65-052 Zielona Góra, Poland w mieście Zielona Góra. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Firma prowadzona przez kobietę, Burial service, Cremation service.

Inne zakład pogrzebowy — Zielona Góra

Mapa konkurencji