Przejdź do treści

Oddział PKO Banku Polskiego

Legionowo·★4,48 · na podstawie 139 opinii

Opis

Oddział PKO Banku Polskiego to bank w mieście Legionowo. Pełny adres: Józefa Piłsudskiego 28, 05-120 Legionowo, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: bankomat.

Średnia ocena klientów to 4,1 / 5 (na podstawie 139 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,48. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–18:00.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Oddział PKO Banku Polskiego?
Klienci ocenili Oddział PKO Banku Polskiego na 4,1 / 5 na podstawie 139 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,48. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Oddział PKO Banku Polskiego jest otwarte?
Oddział PKO Banku Polskiego działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–18:00. W weekendy jest nieczynne.
Kiedy najmniej tłoczno w Oddział PKO Banku Polskiego?
Najmniej tłoczno w Oddział PKO Banku Polskiego bywa w środa około godziny 17:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Oddział PKO Banku Polskiego jest dostępne dla osób na wózku?
Oddział PKO Banku Polskiego ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do Oddział PKO Banku Polskiego?
Oddział PKO Banku Polskiego znajduje się pod adresem: Józefa Piłsudskiego 28, 05-120 Legionowo, Poland w mieście Legionowo. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★104
4★2
3★5
2★1
1★27

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 10 lipca 2026
  • polecam
  • obsługa
  • miły
★ ★ ★ ★ ★ 2 stycznia 2026
  • profesjonalny
  • klient
  • fachowo
★ ☆ ☆ ☆ ☆ 30 października 2025
  • niegrzeczny
★ ☆ ☆ ☆ ☆ 15 października 2025
  • odradzam
  • rozczarowany
  • niestety
★ ★ ★ ★ ★ 10 października 2025
  • polecam
  • obsługa
  • miły
★ ★ ★ ★ ★ 17 lipca 2025
  • polecam
  • klient
  • serwis
★ ★ ★ ☆ ☆ 21 kwietnia 2023
  • polecam
  • obsługa
  • miły

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Wjazd dla wózków, Cashpoint.

Inne bank — Legionowo

Mapa konkurencji