Przejdź do treści

Sklep Zoologiczny Meduza

Wrocław·4,35 · na podstawie 148 opinii

Opis

Sklep Zoologiczny Meduza to sklep zoologiczny w mieście Wrocław. Pełny adres: Długa 37/47, 53-633 Wrocław, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,0 / 5 (na podstawie 148 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,35. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: brak dostawy, parking dla wózków, wjazd dla wózków, krótka wizyta.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Sklep Zoologiczny Meduza?
Klienci ocenili Sklep Zoologiczny Meduza na 4,0 / 5 na podstawie 148 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,35. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Sklep Zoologiczny Meduza jest otwarte?
Sklep Zoologiczny Meduza działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Sklep Zoologiczny Meduza?
Najmniej tłoczno w Sklep Zoologiczny Meduza bywa w wtorek około godziny 09:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy w Sklep Zoologiczny Meduza można płacić kartą?
Tak, Sklep Zoologiczny Meduza akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Sklep Zoologiczny Meduza jest dostępne dla osób na wózku?
Sklep Zoologiczny Meduza ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Sklep Zoologiczny Meduza?
Sklep Zoologiczny Meduza oferuje m.in.: brak dostawy, parking dla wózków, wjazd dla wózków, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Sklep Zoologiczny Meduza?
Sklep Zoologiczny Meduza znajduje się pod adresem: Długa 37/47, 53-633 Wrocław, Poland w mieście Wrocław. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★96
4★17
3★5
2★3
1★27

Wybrane opinie klientów

27 czerwca 2026
  • rozczarowany
18 maja 2026
  • polecam
  • miły
  • pracownicy
3 marca 2026
  • polecam
  • obsługa
  • miły
13 października 2025
  • odradzam
1 czerwca 2025
  • obsługa
  • klient
  • lekarz

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Brak dostawy, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne sklep zoologiczny — Wrocław

Mapa konkurencji