Oficjalna strona
·
dwbak.com
Danceworld by Agnieszka Kaczorowska
Opis
Danceworld by Agnieszka Kaczorowska to szkoła tańca w mieście Warszawa. Pełny adres: Kijowska 7, 03-743 Warszawa, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 26 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,82. Firma działa przez 1 dzień w tygodniu.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Danceworld by Agnieszka Kaczorowska?
Klienci ocenili Danceworld by Agnieszka Kaczorowska na 4,8 / 5 na podstawie 26 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,82. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Danceworld by Agnieszka Kaczorowska jest otwarte?
Danceworld by Agnieszka Kaczorowska działa przez 1 dzień w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Danceworld by Agnieszka Kaczorowska?
Aby umówić wizytę w Danceworld by Agnieszka Kaczorowska, zadzwoń pod +48 789 413 043 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Jak dojechać do Danceworld by Agnieszka Kaczorowska?
Danceworld by Agnieszka Kaczorowska znajduje się pod adresem: Kijowska 7, 03-743 Warszawa, Poland w mieście Warszawa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★25
4★0
3★0
2★0
1★1
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
27 listopada 2018
- miejsce
- cudowne
- świetne
★
★
★
★
★
25 listopada 2018
- miejsce
- rodziny
★
★
★
★
★
25 listopada 2018
- atmosfera
- świetne
- polecam
★
★
★
★
★
25 listopada 2018
- atmosfera
- wspaniały
- miły
★
★
★
★
★
24 listopada 2018
- atmosfera
- miejsce
- cudowne
★
☆
☆
☆
☆
24 listopada 2018
- odradzam
Klienci szukali też
Szkoła Tańca AT Dance
Szkoła tańca
★4,93 (126 opinii)
Dance School Oye!
Szkoła tańca
★4,84 (126 opinii)
East Side Dance Academy
Szkoła tańca
★4,87 (123 opinie)
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
www.facebook.com
Danceworld by Agnieszka Kaczorowska | Warsaw - Facebook
Otwórz w Google →
www.instagram.com
Danceworld by Agnieszka Kaczorowska to szkoła ... - Instagram
Otwórz w Google →
www.instagram.com
Danceworld by Agnieszka Kaczorowska - Instagram
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Dobre dla dzieci.