Przejdź do treści

Sklep spożywczy „U Izy”

Kórnik·4,32 · na podstawie 68 opinii

Opis

Sklep spożywczy „U Izy” to sklep spożywczy w mieście Kórnik. Pełny adres: Poznańska 77, 62-035 Kórnik, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 68 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,32. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: brak dostawy, świetne produkty, brak parkingu dla wózków, brak toalety.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Sklep spożywczy „U Izy”?
Klienci ocenili Sklep spożywczy „U Izy” na 4,7 / 5 na podstawie 68 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,32. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Sklep spożywczy „U Izy” jest otwarte?
Sklep spożywczy „U Izy” jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Sklep spożywczy „U Izy” można płacić kartą?
Tak, Sklep spożywczy „U Izy” akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Jakie udogodnienia oferuje Sklep spożywczy „U Izy”?
Sklep spożywczy „U Izy” oferuje m.in.: brak dostawy, świetne produkty, brak parkingu dla wózków, brak toalety, krótka wizyta, karty kredytowe. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Sklep spożywczy „U Izy”?
Sklep spożywczy „U Izy” znajduje się pod adresem: Poznańska 77, 62-035 Kórnik, Poland w mieście Kórnik. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★53
4★10
3★4
2★0
1★1

Wybrane opinie klientów

24 lipca 2025
  • obsługa
  • miły
  • szybko
17 lutego 2023
  • klient
6 marca 2022
  • kawa
30 października 2020
  • obsługa
  • miły
  • polecam
18 marca 2020
  • obsługa
  • rodziny
  • atmosfera
3 listopada 2018
  • obsługa
  • miły
  • smaczne
8 września 2017
  • obsługa
  • miły
  • super

Oferta i udogodnienia

Brak dostawy, Świetne produkty, Brak parkingu dla wózków, Brak toalety, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne sklep spożywczy — Kórnik

Mapa konkurencji