Oficjalna strona
·
spolem.elblag.pl
Sklep spożywczy PSS Społem
Opis
Sklep spożywczy PSS Społem to sklep spożywczy w mieście Elbląg. Pełny adres: Kępa Północna, Robotnicza 185, 82-300 Elbląg, Poland.
Średnia ocena klientów to 3,8 / 5 (na podstawie 88 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,13. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: brak dostawy, świetne produkty, wjazd dla wózków, brak toalety.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Sklep spożywczy PSS Społem?
Klienci ocenili Sklep spożywczy PSS Społem na 3,8 / 5 na podstawie 88 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,13. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Sklep spożywczy PSS Społem jest otwarte?
Sklep spożywczy PSS Społem działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Sklep spożywczy PSS Społem?
Najmniej tłoczno w Sklep spożywczy PSS Społem bywa w sobota około godziny 15:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy w Sklep spożywczy PSS Społem można płacić kartą?
Tak, Sklep spożywczy PSS Społem akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Sklep spożywczy PSS Społem jest dostępne dla osób na wózku?
Sklep spożywczy PSS Społem ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Sklep spożywczy PSS Społem?
Sklep spożywczy PSS Społem oferuje m.in.: brak dostawy, świetne produkty, wjazd dla wózków, brak toalety, krótka wizyta, karty kredytowe. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Sklep spożywczy PSS Społem?
Sklep spożywczy PSS Społem znajduje się pod adresem: Kępa Północna, Robotnicza 185, 82-300 Elbląg, Poland w mieście Elbląg. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★35
4★25
3★14
2★2
1★12
Wybrane opinie klientów
★
☆
☆
☆
☆
29 lipca 2025
- odradzam
- oszustwo
★
☆
☆
☆
☆
15 listopada 2024
- porażka
★
★
★
★
★
22 października 2024
- super
★
☆
☆
☆
☆
27 lipca 2022
- tragedia
★
★
★
☆
☆
5 marca 2019
- odradzam
Oferta i udogodnienia
Brak dostawy, Świetne produkty, Wjazd dla wózków, Brak toalety, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.