Oficjalna strona
·
tenisowo.wodzislaw.pl
TENIS’owo Wodzisław Śląski (korty & hala tenisowa)
Opis
TENIS’owo Wodzisław Śląski (korty & hala tenisowa) to klub tenisowy w mieście Wodzisław Śląski. Pełny adres: Pośpiecha 3, 44-300 Wodzisław Śląski, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: kort tenisowy.
Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 27 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,66. Firma jest czynna codziennie w godzinach 7:00–21:00. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać TENIS’owo Wodzisław Śląski (korty & hala tenisowa)?
Klienci ocenili TENIS’owo Wodzisław Śląski (korty & hala tenisowa) na 4,6 / 5 na podstawie 27 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,66. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy TENIS’owo Wodzisław Śląski (korty & hala tenisowa) jest otwarte?
TENIS’owo Wodzisław Śląski (korty & hala tenisowa) jest czynne codziennie w godzinach 7:00–21:00.
Kiedy najmniej tłoczno w TENIS’owo Wodzisław Śląski (korty & hala tenisowa)?
Najmniej tłoczno w TENIS’owo Wodzisław Śląski (korty & hala tenisowa) bywa w poniedziałek około godziny 07:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy TENIS’owo Wodzisław Śląski (korty & hala tenisowa) jest dostępne dla osób na wózku?
TENIS’owo Wodzisław Śląski (korty & hala tenisowa) ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje TENIS’owo Wodzisław Śląski (korty & hala tenisowa)?
TENIS’owo Wodzisław Śląski (korty & hala tenisowa) oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do TENIS’owo Wodzisław Śląski (korty & hala tenisowa)?
TENIS’owo Wodzisław Śląski (korty & hala tenisowa) znajduje się pod adresem: Pośpiecha 3, 44-300 Wodzisław Śląski, Poland w mieście Wodzisław Śląski. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★22
4★2
3★1
2★1
1★1
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
9 lipca 2024
- polecam
- przyjazne
★
☆
☆
☆
☆
1 grudnia 2023
- odradzam
★
★
☆
☆
☆
25 listopada 2023
- cena
- miejsce
★
★
★
☆
☆
5 lutego 2023
- cena
- nie warto
★
★
★
★
★
14 czerwca 2022
- cena
- spa
★
★
★
★
★
14 stycznia 2021
- miejsce
- polecam
- super
Klienci szukali też
MOSiR – Tennis courts
Klub tenisowy
★4,71 (116 opinii)
Korty Tenisowe PLAY LOUD
Kort tenisowy
★4,59 (30 opinii)
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
www.tenisowo.wodzislaw.pl
TENIS'owo Wodzisław Śląski: Główna
Otwórz w Google →
www.facebook.com
TENIS'owo Wodzisław Śląski - Facebook
Otwórz w Google →
www.cylex-polska.pl
▷ TENIS'owo Wodzisław Śląski (korty & hala tenisowa) - Cylex
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Toaleta.