Wizytówka Google
·
telefon, opinie, dojazd
Salon fryzjerski Czupryna
Opis
Salon fryzjerski Czupryna to salon fryzjerski w mieście Skrzyszów. Pełny adres: aleja Jana Pawła II 2, 44-348 Skrzyszów, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 56 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,69. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, toaleta, zalecane umawianie wizyt, karty kredytowe.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Salon fryzjerski Czupryna?
Klienci ocenili Salon fryzjerski Czupryna na 4,6 / 5 na podstawie 56 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,69. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Salon fryzjerski Czupryna jest otwarte?
Salon fryzjerski Czupryna działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Salon fryzjerski Czupryna?
Wymagane jest wcześniejsze umówienie. Aby umówić wizytę w Salon fryzjerski Czupryna, skorzystaj z danych kontaktowych w wizytówce Google.
Czy Salon fryzjerski Czupryna jest dostępne dla osób na wózku?
Salon fryzjerski Czupryna ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Salon fryzjerski Czupryna?
Salon fryzjerski Czupryna oferuje m.in.: wjazd dla wózków, toaleta, zalecane umawianie wizyt, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Salon fryzjerski Czupryna?
Salon fryzjerski Czupryna znajduje się pod adresem: aleja Jana Pawła II 2, 44-348 Skrzyszów, Poland w mieście Skrzyszów. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★46
4★5
3★0
2★2
1★3
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
14 maja 2025
- fryzjer
- polecam
- super
★
★
★
★
★
21 maja 2024
- fryzjer
- polecam
- super
★
★
★
★
★
25 kwietnia 2024
- fryzjer
- polecam
- świetne
★
★
★
★
★
4 listopada 2023
- fryzjer
- obsługa
- profesjonalny
★
☆
☆
☆
☆
24 lipca 2019
- odradzam
Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków, Toaleta, Zalecane umawianie wizyt, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Dobre dla dzieci.