Przejdź do treści

Park Solankowy Inowrocław

Inowrocław·★4,69 · na podstawie 7338 opinii

Opis

Park Solankowy Inowrocław to park w mieście Inowrocław. Pełny adres: 88-100 Inowrocław, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: atrakcja turystyczna.

Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 7,338 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,69. Obiekt jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Park Solankowy Inowrocław?
Klienci ocenili Park Solankowy Inowrocław na 4,7 / 5 na podstawie 7,338 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,69. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Park Solankowy Inowrocław jest otwarte?
Park Solankowy Inowrocław jest czynne całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Kiedy najmniej tłoczno w Park Solankowy Inowrocław?
Najmniej tłoczno w Park Solankowy Inowrocław bywa w niedziela około godziny 00:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Park Solankowy Inowrocław jest dostępne dla osób na wózku?
Park Solankowy Inowrocław ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do Park Solankowy Inowrocław?
Park Solankowy Inowrocław znajduje się pod adresem: 88-100 Inowrocław, Poland w mieście Inowrocław. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★5,989
4★1,027
3★187
2★48
1★87

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków.

Inne park — Inowrocław

Mapa konkurencji