Albert Opoka Doradca Finansowy
Opis
Albert Opoka Doradca Finansowy to doradca kredytowy w mieście Kraków. Pełny adres: aleja Ignacego Daszyńskiego 30/12, 31-534 Kraków, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: agencja kredytowa, audyt finansowy, doradca finansowy, doradca hipoteczny, pożyczkodawca hipoteczny.
Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 62 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,81. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–22:00. Wśród udogodnień: umawianie online, usługi na miejscu, toaleta, przyjazne lgbtq+.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Albert Opoka Doradca Finansowy?
Kiedy Albert Opoka Doradca Finansowy jest otwarte?
Jakie udogodnienia oferuje Albert Opoka Doradca Finansowy?
Jak dojechać do Albert Opoka Doradca Finansowy?
Rozkład ocen
Wybrane opinie klientów
- klient
- klient
- sprawnie
- profesjonalizm
- profesjonalny
- cierpliwie
- klient
- profesjonalizm
- klient
- sprawnie
- profesjonalny
Klienci szukali też
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
Albert Opoka - Doradca Finansowy Kraków | Bezpłatna ...
Otwórz w Google →Albert Opoka Doradca Finansowy | Kraków - Facebook
Otwórz w Google →Albert Opoka - doradca finansowy Phinance
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Umawianie online, Usługi na miejscu, Toaleta, Przyjazne LGBTQ+, Przyjazne osobom trans, Wizyta po umówieniu.