Przejdź do treści

Centrum Edukacji Rodziców Iwona Nadratowska

Olsztyn·★4,75 · na podstawie 73 opinii

Oficjalna strona · facebook.com

Centrum Edukacji Rodziców Iwona Nadratowska — strona internetowa

Otwórz w Google →

Opis

Centrum Edukacji Rodziców Iwona Nadratowska to szkoła rodzenia w mieście Olsztyn. Pełny adres: Żołnierska 14d, 10-900 Olsztyn, Poland.

Średnia ocena klientów to 5,0 / 5 (na podstawie 73 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,75. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–20:00.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Centrum Edukacji Rodziców Iwona Nadratowska?
Klienci ocenili Centrum Edukacji Rodziców Iwona Nadratowska na 5,0 / 5 na podstawie 73 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,75. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Centrum Edukacji Rodziców Iwona Nadratowska jest otwarte?
Centrum Edukacji Rodziców Iwona Nadratowska działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–20:00. W weekendy jest nieczynne.
Czy Centrum Edukacji Rodziców Iwona Nadratowska jest dostępne dla osób na wózku?
Centrum Edukacji Rodziców Iwona Nadratowska ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do Centrum Edukacji Rodziców Iwona Nadratowska?
Centrum Edukacji Rodziców Iwona Nadratowska znajduje się pod adresem: Żołnierska 14d, 10-900 Olsztyn, Poland w mieście Olsztyn. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★73
4★0
3★0
2★0
1★0

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 28 marca 2026
  • atmosfera
  • miejsce
  • cudowne
★ ★ ★ ★ ★ 19 lutego 2026
  • atmosfera
  • świetne
  • rodziny
★ ★ ★ ★ ★ 2 lutego 2026
  • polecam
  • atmosfera
  • dzieci
★ ★ ★ ★ ★ 13 stycznia 2026
  • czystość
★ ★ ★ ★ ★ 12 grudnia 2025
  • polecam
  • miejsce
  • serdecznie
★ ★ ★ ★ ★ 2 października 2025
  • polecam
  • przyjazne
★ ★ ★ ★ ★ 23 września 2025
  • polecam
  • atmosfera
  • profesjonalny
★ ★ ★ ★ ★ 15 maja 2025
  • polecam
  • świetne
  • serdecznie

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków.

Inne szkoła rodzenia — Olsztyn

Mapa konkurencji