Oficjalna strona
·
allegro.pl
Sklep z Pamiątkami Parkowa 3
Opis
Sklep z Pamiątkami Parkowa 3 to sklep z pamiątkami w mieście Polanica-Zdrój. Pełny adres: Parkowa 3, 57-320 Polanica-Zdrój, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,2 / 5 (na podstawie 42 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,52. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: odbiór w sklepie, wjazd dla wózków, wi-fi, krótka wizyta.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Sklep z Pamiątkami Parkowa 3?
Klienci ocenili Sklep z Pamiątkami Parkowa 3 na 4,2 / 5 na podstawie 42 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,52. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Sklep z Pamiątkami Parkowa 3 jest otwarte?
Sklep z Pamiątkami Parkowa 3 jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Sklep z Pamiątkami Parkowa 3 można płacić kartą?
Tak, Sklep z Pamiątkami Parkowa 3 akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Sklep z Pamiątkami Parkowa 3 jest dostępne dla osób na wózku?
Sklep z Pamiątkami Parkowa 3 ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Sklep z Pamiątkami Parkowa 3?
Sklep z Pamiątkami Parkowa 3 oferuje m.in.: odbiór w sklepie, wjazd dla wózków, wi-fi, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Sklep z Pamiątkami Parkowa 3?
Sklep z Pamiątkami Parkowa 3 znajduje się pod adresem: Parkowa 3, 57-320 Polanica-Zdrój, Poland w mieście Polanica-Zdrój. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Wybrane opinie klientów
★
☆
☆
☆
☆
- drogo
★
★
★
★
☆
- dzieci
★
★
★
★
★
- obsługa
- miły
- spa
★
★
★
★
★
- obsługa
- miły
- polecam
★
★
★
★
★
- obsługa
- klient
- miejsce
★
★
★
★
★
- obsługa
- idealny
- wspaniały
★
★
☆
☆
☆
- miły
- klient
- tragedia
★
☆
☆
☆
☆
- odradzam
Oferta i udogodnienia
Odbiór w sklepie, Wjazd dla wózków, Wi-Fi, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.