Przejdź do treści

Amplifon Aparaty Słuchowe

Wrocław·4,87 · na podstawie 58 opinii

Opis

Amplifon Aparaty Słuchowe to aparaty słuchowe w mieście Wrocław. Pełny adres: Jedności Narodowej 120B, 50-301 Wrocław, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: naprawa aparatów słuchowych.

Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 58 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,87. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00. Wśród udogodnień: odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, wjazd dla wózków, miejsca dla wózków.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Amplifon Aparaty Słuchowe?
Klienci ocenili Amplifon Aparaty Słuchowe na 4,7 / 5 na podstawie 58 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,87. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Amplifon Aparaty Słuchowe jest otwarte?
Amplifon Aparaty Słuchowe działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00. W weekendy jest nieczynne.
Jak umówić wizytę w Amplifon Aparaty Słuchowe?
Aby umówić wizytę w Amplifon Aparaty Słuchowe, zadzwoń pod +48 71 343 99 10 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Czy Amplifon Aparaty Słuchowe jest dostępne dla osób na wózku?
Amplifon Aparaty Słuchowe ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Amplifon Aparaty Słuchowe?
Amplifon Aparaty Słuchowe oferuje m.in.: odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, wjazd dla wózków, miejsca dla wózków. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Amplifon Aparaty Słuchowe?
Amplifon Aparaty Słuchowe znajduje się pod adresem: Jedności Narodowej 120B, 50-301 Wrocław, Poland w mieście Wrocław. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★46
4★8
3★2
2★0
1★2

Wybrane opinie klientów

25 czerwca 2026
  • miły
25 czerwca 2026
  • niestety
13 maja 2026
  • super
  • obsługa
  • świetne
24 marca 2026
  • polecam
  • profesjonalizm
9 maja 2024
  • polecam
  • miły
  • gabinet

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Wjazd dla wózków, Miejsca dla wózków.

Inne aparaty słuchowe — Wrocław

Mapa konkurencji