Oficjalna strona
·
wyjatkowyprezent.pl
Wyjątkowy Prezent
Opis
Wyjątkowy Prezent to sklep z prezentami w mieście Warszawa. Pełny adres: Centrum Handlowe Atrium Promenada, Ostrobramska 75b, 04-175 Warszawa, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 49 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,48. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, wjazd dla wózków, krótka wizyta.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Wyjątkowy Prezent?
Klienci ocenili Wyjątkowy Prezent na 4,6 / 5 na podstawie 49 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,48. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Wyjątkowy Prezent jest otwarte?
Wyjątkowy Prezent działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Wyjątkowy Prezent można płacić kartą?
Tak, Wyjątkowy Prezent akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Wyjątkowy Prezent jest dostępne dla osób na wózku?
Wyjątkowy Prezent ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Wyjątkowy Prezent?
Wyjątkowy Prezent oferuje m.in.: odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, wjazd dla wózków, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Wyjątkowy Prezent?
Wyjątkowy Prezent znajduje się pod adresem: Centrum Handlowe Atrium Promenada, Ostrobramska 75b, 04-175 Warszawa, Poland w mieście Warszawa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★42
4★1
3★2
2★0
1★4
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
29 października 2025
- profesjonalny
- klient
- miły
★
★
★
★
★
15 września 2025
- polecam
- miejsce
- świetne
★
★
★
★
★
3 czerwca 2025
- profesjonalizm
- czystość
★
★
★
★
★
13 maja 2025
- polecam
- serdecznie
- pracownicy
★
★
★
★
★
13 maja 2025
- profesjonalny
- klient
- miły
★
★
★
★
★
13 maja 2025
- polecam
- miejsce
- spa
Klienci szukali też
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
www.westfield.com
Wyjątkowy Prezent | Westfield Arkadia
Otwórz w Google →
www.wyjatkowyprezent.pl
Pomysł na prezent: oryginalny i niezwykły | Wyjątkowy Prezent
Otwórz w Google →
www.facebook.com
Wyjątkowy Prezent | Warsaw - Facebook
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Wjazd dla wózków, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.