Myjnia ręczna
Opis
Myjnia ręczna to myjnia samochodowa w mieście Staszów. Pełny adres: Obwodnica Południowa 1 28-200, 28-200 Staszów, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,0 / 5 (na podstawie 67 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,27. Obiekt jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Myjnia ręczna?
Klienci ocenili Myjnia ręczna na 4,0 / 5 na podstawie 67 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,27. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Myjnia ręczna jest otwarte?
Myjnia ręczna jest czynne całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Kiedy najmniej tłoczno w Myjnia ręczna?
Najmniej tłoczno w Myjnia ręczna bywa w niedziela około godziny 05:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Jak dojechać do Myjnia ręczna?
Myjnia ręczna znajduje się pod adresem: Obwodnica Południowa 1 28-200, 28-200 Staszów, Poland w mieście Staszów. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★34
4★19
3★4
2★2
1★8
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
7 stycznia 2018
- polecam