Oficjalna strona
·
dozsa.pl
DOZ Apteka Dbam o Zdrowie Kaja
Opis
DOZ Apteka Dbam o Zdrowie Kaja to apteka w mieście Poznań. Pełny adres: Grunwaldzka 138, 60-309 Poznań, Poland.
Średnia ocena klientów to 3,8 / 5 (na podstawie 32 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,06. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: zakupy stacjonarne, wjazd dla wózków, medication disposal, krótka wizyta.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać DOZ Apteka Dbam o Zdrowie Kaja?
Klienci ocenili DOZ Apteka Dbam o Zdrowie Kaja na 3,8 / 5 na podstawie 32 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,06. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy DOZ Apteka Dbam o Zdrowie Kaja jest otwarte?
DOZ Apteka Dbam o Zdrowie Kaja działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w DOZ Apteka Dbam o Zdrowie Kaja można płacić kartą?
Tak, DOZ Apteka Dbam o Zdrowie Kaja akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy DOZ Apteka Dbam o Zdrowie Kaja jest dostępne dla osób na wózku?
DOZ Apteka Dbam o Zdrowie Kaja ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje DOZ Apteka Dbam o Zdrowie Kaja?
DOZ Apteka Dbam o Zdrowie Kaja oferuje m.in.: zakupy stacjonarne, wjazd dla wózków, medication disposal, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do DOZ Apteka Dbam o Zdrowie Kaja?
DOZ Apteka Dbam o Zdrowie Kaja znajduje się pod adresem: Grunwaldzka 138, 60-309 Poznań, Poland w mieście Poznań. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★18
4★4
3★3
2★1
1★6
Wybrane opinie klientów
★
★
★
☆
☆
10 czerwca 2026
- cena
★
★
★
★
★
11 kwietnia 2026
- obsługa
- klient
- profesjonalny
★
☆
☆
☆
☆
14 lutego 2026
- niegrzeczny
★
★
★
☆
☆
21 sierpnia 2024
- cena
- szybko
★
★
☆
☆
☆
29 stycznia 2024
- obsługa
- miły
- niestety
Klienci szukali też
DOZ Apteka Dbam o Zdrowie Grochowska i Punkt Szczepień
Apteka
★4,07 (37 opinii)
APTEKA BOTANIQA -PUNKT SZCZEPIEŃ – dr n. farm. Małgorzata Horoszkiewicz
Apteka
★4,21 (60 opinii)
Oferta i udogodnienia
Zakupy stacjonarne, Wjazd dla wózków, Medication disposal, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.