Oficjalna strona
·
trafikalumpeksy.pl
Trafika Odzież Używana – ul. Placowa 1
Opis
Trafika Odzież Używana – ul. Placowa 1 to lumpeks w mieście Radom. Pełny adres: Placowa 1, 26-600 Radom, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: sklep odzieżowy.
Średnia ocena klientów to 4,1 / 5 (na podstawie 36 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,24. Firma działa przez 5 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: zakupy stacjonarne, brak dostawy, wjazd dla wózków, used goods.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Trafika Odzież Używana – ul. Placowa 1?
Klienci ocenili Trafika Odzież Używana – ul. Placowa 1 na 4,1 / 5 na podstawie 36 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,24. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Trafika Odzież Używana – ul. Placowa 1 jest otwarte?
Trafika Odzież Używana – ul. Placowa 1 działa przez 5 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Trafika Odzież Używana – ul. Placowa 1 można płacić kartą?
Tak, Trafika Odzież Używana – ul. Placowa 1 akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Trafika Odzież Używana – ul. Placowa 1 jest dostępne dla osób na wózku?
Trafika Odzież Używana – ul. Placowa 1 ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Trafika Odzież Używana – ul. Placowa 1?
Trafika Odzież Używana – ul. Placowa 1 oferuje m.in.: zakupy stacjonarne, brak dostawy, wjazd dla wózków, used goods, krótka wizyta, karty kredytowe. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Trafika Odzież Używana – ul. Placowa 1?
Trafika Odzież Używana – ul. Placowa 1 znajduje się pod adresem: Placowa 1, 26-600 Radom, Poland w mieście Radom. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★24
4★5
3★1
2★0
1★6
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
27 lipca 2026
- miły
- polecam
- super
★
★
★
★
★
1 marca 2026
- miły
- polecam
- obsługa
★
★
★
★
★
5 marca 2025
- miły
- polecam
- obsługa
★
★
★
★
☆
18 listopada 2024
- miły
- polecam
- obsługa
★
★
★
★
★
16 października 2021
- miejsce
Klienci szukali też
Szwajcarski Ciucholand Radom
Sklep odzieżowy
★4,27 (106 opinii)
Aligator
Lumpeks
★4,16 (82 opinie)
VIVE Profit
Sklep odzieżowy
★4,10 (313 opinii)
Oferta i udogodnienia
Zakupy stacjonarne, Brak dostawy, Wjazd dla wózków, Used goods, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.