Przejdź do treści

Zalew Andrzejówka

Chmielnik·★4,71 · na podstawie 389 opinii

Opis

Zalew Andrzejówka to atrakcja turystyczna w mieście Chmielnik. Pełny adres: DK73, 26-020 Chmielnik, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 389 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,71. Obiekt jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta, dobre dla dzieci.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Zalew Andrzejówka?
Klienci ocenili Zalew Andrzejówka na 4,8 / 5 na podstawie 389 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,71. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Zalew Andrzejówka jest otwarte?
Zalew Andrzejówka jest czynne całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Kiedy najmniej tłoczno w Zalew Andrzejówka?
Najmniej tłoczno w Zalew Andrzejówka bywa w wtorek około godziny 02:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Zalew Andrzejówka jest dostępne dla osób na wózku?
Zalew Andrzejówka ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Zalew Andrzejówka?
Zalew Andrzejówka oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta, dobre dla dzieci, plac zabaw. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Zalew Andrzejówka?
Zalew Andrzejówka znajduje się pod adresem: DK73, 26-020 Chmielnik, Poland w mieście Chmielnik. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★313
4★65
3★10
2★1
1★0

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 15 sierpnia 2025
  • super
  • miejsce
  • rodziny

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Toaleta, Dobre dla dzieci, Plac zabaw.

Inne atrakcja turystyczna — Chmielnik

Mapa konkurencji