Przejdź do treści

Ruiny zamku w Podgrodziu

Podgrodzie·★4,34 · na podstawie 49 opinii

Opis

Ruiny zamku w Podgrodziu to zamek w mieście Podgrodzie. Pełny adres: 27-440 Podgrodzie, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,3 / 5 (na podstawie 49 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,34. Obiekt jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Ruiny zamku w Podgrodziu?
Klienci ocenili Ruiny zamku w Podgrodziu na 4,3 / 5 na podstawie 49 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,34. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Ruiny zamku w Podgrodziu jest otwarte?
Ruiny zamku w Podgrodziu jest czynne całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Kiedy najmniej tłoczno w Ruiny zamku w Podgrodziu?
Najmniej tłoczno w Ruiny zamku w Podgrodziu bywa w sobota około godziny 05:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Ruiny zamku w Podgrodziu jest dostępne dla osób na wózku?
Ruiny zamku w Podgrodziu ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do Ruiny zamku w Podgrodziu?
Ruiny zamku w Podgrodziu znajduje się pod adresem: 27-440 Podgrodzie, Poland w mieście Podgrodzie. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★34
4★4
3★6
2★2
1★3

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ☆ ☆ 18 sierpnia 2025
  • miejsce
  • niestety
  • wizyta
★ ★ ★ ☆ ☆ 27 sierpnia 2024
  • miejsce
  • kawa
★ ★ ★ ★ ★ 23 kwietnia 2024
  • warto
★ ★ ★ ★ ★ 24 marca 2023
  • warto
  • kawa

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Brak parkingu dla wózków, Brak wjazdu dla wózków.