Przejdź do treści

Reha Clinic

Warszawa·4,74 · na podstawie 47 opinii

Opis

Reha Clinic to rehabilitant w mieście Warszawa. Pełny adres: Dywizjonu 303 161/U2, 01-470 Warszawa, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 47 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,74. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–21:00. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta dla wózków, toaleta.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Reha Clinic?
Klienci ocenili Reha Clinic na 4,7 / 5 na podstawie 47 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,74. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Reha Clinic jest otwarte?
Reha Clinic działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–21:00. W weekendy jest nieczynne.
Kiedy najmniej tłoczno w Reha Clinic?
Najmniej tłoczno w Reha Clinic bywa w środa około godziny 14:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Reha Clinic jest dostępne dla osób na wózku?
Reha Clinic ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Reha Clinic?
Reha Clinic oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta dla wózków, toaleta, zalecane umawianie wizyt. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Reha Clinic?
Reha Clinic znajduje się pod adresem: Dywizjonu 303 161/U2, 01-470 Warszawa, Poland w mieście Warszawa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★43
4★0
3★0
2★3
1★1

Wybrane opinie klientów

25 maja 2026
  • niestety
9 lutego 2026
  • wizyta
  • polecam
  • profesjonalizm
20 stycznia 2026
  • wizyta
  • niestety
  • usługa
3 marca 2025
  • wizyta
  • usługa
  • miejsce
1 listopada 2024
  • wizyta
  • polecam
  • miejsce
9 listopada 2022
  • wizyta
  • polecam
  • lekarz

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Toaleta dla wózków, Toaleta, Zalecane umawianie wizyt.

Inne rehabilitant — Warszawa

Mapa konkurencji