Przejdź do treści

M STUDIO MONIKA WIŚNIEWSKA

Piotrków Trybunalski·4,74 · na podstawie 32 opinii

Opis

M STUDIO MONIKA WIŚNIEWSKA to salon fryzjerski w mieście Piotrków Trybunalski. Pełny adres: Juliusza Słowackiego 103, 97-300 Piotrków Trybunalski, Poland.

Średnia ocena klientów to 5,0 / 5 (na podstawie 32 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,74. Firma działa przez 6 dni w tygodniu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać M STUDIO MONIKA WIŚNIEWSKA?
Klienci ocenili M STUDIO MONIKA WIŚNIEWSKA na 5,0 / 5 na podstawie 32 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,74. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy M STUDIO MONIKA WIŚNIEWSKA jest otwarte?
M STUDIO MONIKA WIŚNIEWSKA działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w M STUDIO MONIKA WIŚNIEWSKA?
Aby umówić wizytę w M STUDIO MONIKA WIŚNIEWSKA, zadzwoń pod +48 602 838 557.
Jak dojechać do M STUDIO MONIKA WIŚNIEWSKA?
M STUDIO MONIKA WIŚNIEWSKA znajduje się pod adresem: Juliusza Słowackiego 103, 97-300 Piotrków Trybunalski, Poland w mieście Piotrków Trybunalski. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★32
4★0
3★0
2★0
1★0

Wybrane opinie klientów

26 stycznia 2021
  • polecam
  • świetne
  • fryzjer
3 września 2019
  • miły
  • polecam
  • świetne
5 czerwca 2019
  • miły
  • profesjonalny
  • obsługa

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Brak parkingu dla wózków, Brak toalety dla wózków.

Inne salon fryzjerski — Piotrków Trybunalski

Mapa konkurencji