Oficjalna strona
·
tomzoz.prv.pl
Praktyka Lekarza Rodzinnego J. Trojnar
Opis
Praktyka Lekarza Rodzinnego J. Trojnar to lekarz rodzinny w mieście Tomaszów Bolesławiecki. Pełny adres: Tomaszów Bolesławiecki 143 H IV, 59-708 Tomaszów Bolesławiecki, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,3 / 5 (na podstawie 25 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 3,73. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8 AM–12 PMn1–6 PM. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta dla wózków, toaleta.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Praktyka Lekarza Rodzinnego J. Trojnar?
Klienci ocenili Praktyka Lekarza Rodzinnego J. Trojnar na 4,3 / 5 na podstawie 25 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 3,73. To wynik nieco poniżej średniej — warto zapoznać się z opiniami przed wizytą.
Kiedy Praktyka Lekarza Rodzinnego J. Trojnar jest otwarte?
Praktyka Lekarza Rodzinnego J. Trojnar działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8 AM–12 PMn1–6 PM. W weekendy jest nieczynne.
Czy Praktyka Lekarza Rodzinnego J. Trojnar jest dostępne dla osób na wózku?
Praktyka Lekarza Rodzinnego J. Trojnar ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Praktyka Lekarza Rodzinnego J. Trojnar?
Praktyka Lekarza Rodzinnego J. Trojnar oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta dla wózków, toaleta, zalecane umawianie wizyt. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Praktyka Lekarza Rodzinnego J. Trojnar?
Praktyka Lekarza Rodzinnego J. Trojnar znajduje się pod adresem: Tomaszów Bolesławiecki 143 H IV, 59-708 Tomaszów Bolesławiecki, Poland w mieście Tomaszów Bolesławiecki. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Oferta i udogodnienia
Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Toaleta dla wózków, Toaleta, Zalecane umawianie wizyt.