Przejdź do treści

Salon Fryzjerski Contrast Renata Jeleń

Pszczyna·4,72 · na podstawie 36 opinii

Opis

Salon Fryzjerski Contrast Renata Jeleń to fryzjer w mieście Pszczyna. Pełny adres: Katowicka 39, 43-200 Pszczyna, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 36 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,72. Firma działa przez 5 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, toaleta, wizyta po umówieniu, zalecane umawianie wizyt.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Salon Fryzjerski Contrast Renata Jeleń?
Klienci ocenili Salon Fryzjerski Contrast Renata Jeleń na 4,8 / 5 na podstawie 36 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,72. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Salon Fryzjerski Contrast Renata Jeleń jest otwarte?
Salon Fryzjerski Contrast Renata Jeleń działa przez 5 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Salon Fryzjerski Contrast Renata Jeleń?
Wymagane jest wcześniejsze umówienie. Aby umówić wizytę w Salon Fryzjerski Contrast Renata Jeleń, zadzwoń pod +48 603 221 759.
Czy Salon Fryzjerski Contrast Renata Jeleń jest dostępne dla osób na wózku?
Salon Fryzjerski Contrast Renata Jeleń ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Salon Fryzjerski Contrast Renata Jeleń?
Salon Fryzjerski Contrast Renata Jeleń oferuje m.in.: wjazd dla wózków, toaleta, wizyta po umówieniu, zalecane umawianie wizyt, karty kredytowe, dobre dla dzieci. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Salon Fryzjerski Contrast Renata Jeleń?
Salon Fryzjerski Contrast Renata Jeleń znajduje się pod adresem: Katowicka 39, 43-200 Pszczyna, Poland w mieście Pszczyna. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★34
4★0
3★1
2★0
1★1

Wybrane opinie klientów

5 września 2023
  • fryzura
16 czerwca 2021
  • polecam
  • miejsce
  • godne polecenia
30 stycznia 2021
  • pracownicy
16 września 2020
  • fryzura
  • polecam
  • cena
30 sierpnia 2019
  • fryzura
  • fryzjer
  • niestety
3 lipca 2019
  • niestety
27 maja 2019
  • fryzura
  • fryzjer
  • pracownicy

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Wjazd dla wózków, Toaleta, Wizyta po umówieniu, Zalecane umawianie wizyt, Karty kredytowe, Dobre dla dzieci.

Inne fryzjer — Pszczyna

Mapa konkurencji