Przejdź do treści

Ubezpieczenia CONDITOR Multiagencja

Strzelin·4,76 · na podstawie 47 opinii

Opis

Ubezpieczenia CONDITOR Multiagencja to agencja ubezpieczeniowa w mieście Strzelin. Pełny adres: Dzierżoniowska 16c, 57-100 Strzelin, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: ubezpieczenia domu, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia samochodowe, ubezpieczenia zdrowotne.

Średnia ocena klientów to 5,0 / 5 (na podstawie 47 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,76. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00. Wśród udogodnień: firma prowadzona przez kobietę, umawianie online, usługi na miejscu, wjazd dla wózków.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Ubezpieczenia CONDITOR Multiagencja?
Klienci ocenili Ubezpieczenia CONDITOR Multiagencja na 5,0 / 5 na podstawie 47 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,76. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Ubezpieczenia CONDITOR Multiagencja jest otwarte?
Ubezpieczenia CONDITOR Multiagencja działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00. W weekendy jest nieczynne.
Jak umówić wizytę w Ubezpieczenia CONDITOR Multiagencja?
Aby umówić wizytę w Ubezpieczenia CONDITOR Multiagencja, zadzwoń pod +48 600 790 658 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Czy Ubezpieczenia CONDITOR Multiagencja jest dostępne dla osób na wózku?
Ubezpieczenia CONDITOR Multiagencja ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Ubezpieczenia CONDITOR Multiagencja?
Ubezpieczenia CONDITOR Multiagencja oferuje m.in.: firma prowadzona przez kobietę, umawianie online, usługi na miejscu, wjazd dla wózków, miejsca dla wózków, toaleta dla wózków. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Ubezpieczenia CONDITOR Multiagencja?
Ubezpieczenia CONDITOR Multiagencja znajduje się pod adresem: Dzierżoniowska 16c, 57-100 Strzelin, Poland w mieście Strzelin. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★47
4★0
3★0
2★0
1★0

Wybrane opinie klientów

3 lipca 2024
  • polecam
  • profesjonalny
  • obsługa
25 czerwca 2024
  • polecam
  • profesjonalny
  • obsługa
5 kwietnia 2023
  • polecam
  • serdecznie
  • sprawnie

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Firma prowadzona przez kobietę, Umawianie online, Usługi na miejscu, Wjazd dla wózków, Miejsca dla wózków, Toaleta dla wózków, Toalety bez podziału na płeć, Przyjazne LGBTQ+, Przyjazne osobom trans, Darmowy parking.

Inne agencja ubezpieczeniowa — Strzelin

Mapa konkurencji