Oficjalna strona
·
facebook.com
AUTO LUK ŁUKASZ BYRA
Opis
AUTO LUK ŁUKASZ BYRA to mechanik w mieście Piekary Śląskie. Pełny adres: Stanisława Konarskiego 1, 41-947 Piekary Śląskie, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 78 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,65. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać AUTO LUK ŁUKASZ BYRA?
Klienci ocenili AUTO LUK ŁUKASZ BYRA na 4,8 / 5 na podstawie 78 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,65. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy AUTO LUK ŁUKASZ BYRA jest otwarte?
AUTO LUK ŁUKASZ BYRA działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00. W weekendy jest nieczynne.
Jak umówić wizytę w AUTO LUK ŁUKASZ BYRA?
Aby umówić wizytę w AUTO LUK ŁUKASZ BYRA, skorzystaj ze strony internetowej firmy lub z danych kontaktowych w wizytówce Google.
Czy AUTO LUK ŁUKASZ BYRA jest dostępne dla osób na wózku?
AUTO LUK ŁUKASZ BYRA ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do AUTO LUK ŁUKASZ BYRA?
AUTO LUK ŁUKASZ BYRA znajduje się pod adresem: Stanisława Konarskiego 1, 41-947 Piekary Śląskie, Poland w mieście Piekary Śląskie. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★73
4★2
3★1
2★0
1★2
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
29 maja 2026
- profesjonalny
- szybko
- firma
★
★
★
★
★
15 maja 2026
- szybko
- polecam
- klient
★
★
★
★
★
26 lutego 2026
- firma
- warsztat
- rzetelnie
★
★
★
★
★
10 kwietnia 2025
- profesjonalny
- usługa
- warsztat
Klienci szukali też
MBelektronic. Elektronika samochodowa.
Serwis samochodowy
★4,54 (41 opinii)
Lukshine
Myjnia samochodowa
★4,45 (340 opinii)
Autoserwis Frączek
Warsztat samochodowy
★4,61 (73 opinie)
Salon-Serwis Samochodowy AUTO OK Bereska & Florkiewicz Sp.J.
Warsztat samochodowy
★4,63 (177 opinii)
Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków.