Przejdź do treści

Market Budowlany / Salon Łazienek

Białystok·★4,45 · na podstawie 33 opinii

Opis

Market Budowlany / Salon Łazienek to salon łazienek w mieście Białystok. Pełny adres: Wiewiórcza 66, 15-532 Białystok, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 33 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,45. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–18:00. Wśród udogodnień: dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, dostawa tego samego dnia.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Market Budowlany / Salon Łazienek?
Klienci ocenili Market Budowlany / Salon Łazienek na 4,6 / 5 na podstawie 33 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,45. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Market Budowlany / Salon Łazienek jest otwarte?
Market Budowlany / Salon Łazienek działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–18:00. W weekendy jest nieczynne.
Czy w Market Budowlany / Salon Łazienek można płacić kartą?
Tak, Market Budowlany / Salon Łazienek akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Market Budowlany / Salon Łazienek jest dostępne dla osób na wózku?
Market Budowlany / Salon Łazienek ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Market Budowlany / Salon Łazienek?
Market Budowlany / Salon Łazienek oferuje m.in.: dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, dostawa tego samego dnia, parking dla wózków, wjazd dla wózków. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Market Budowlany / Salon Łazienek?
Market Budowlany / Salon Łazienek znajduje się pod adresem: Wiewiórcza 66, 15-532 Białystok, Poland w mieście Białystok. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★26
4★5
3★0
2★0
1★2

Wybrane opinie klientów

★ ☆ ☆ ☆ ☆ 18 kwietnia 2020
  • odradzam
★ ★ ★ ★ ★ 8 marca 2020
  • polecam
★ ★ ★ ★ ★ 1 marca 2020
  • warto
  • obsługa
  • miły
★ ★ ★ ★ ★ 30 października 2019
  • polecam
  • obsługa
  • fachowo
★ ★ ★ ★ ★ 6 lipca 2019
  • polecam
  • warto

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Dostawa, Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Dostawa tego samego dnia, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne salon łazienek — Białystok

Mapa konkurencji