Telefon
„AUTO-PUNKT” Mechanika Pojazdowa
Opis
„AUTO-PUNKT” Mechanika Pojazdowa to mechanik w mieście Podlesie. Pełny adres: Podlesie 92, 37-306 Podlesie, Poland.
Średnia ocena klientów to 5,0 / 5 (na podstawie 32 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,66. Firma działa przez 6 dni w tygodniu.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać „AUTO-PUNKT” Mechanika Pojazdowa?
Klienci ocenili „AUTO-PUNKT” Mechanika Pojazdowa na 5,0 / 5 na podstawie 32 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,66. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy „AUTO-PUNKT” Mechanika Pojazdowa jest otwarte?
„AUTO-PUNKT” Mechanika Pojazdowa działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w „AUTO-PUNKT” Mechanika Pojazdowa?
Aby umówić wizytę w „AUTO-PUNKT” Mechanika Pojazdowa, zadzwoń pod +48 796 684 657.
Czy „AUTO-PUNKT” Mechanika Pojazdowa jest dostępne dla osób na wózku?
„AUTO-PUNKT” Mechanika Pojazdowa ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do „AUTO-PUNKT” Mechanika Pojazdowa?
„AUTO-PUNKT” Mechanika Pojazdowa znajduje się pod adresem: Podlesie 92, 37-306 Podlesie, Poland w mieście Podlesie. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★31
4★1
3★0
2★0
1★0
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
31 marca 2025
- tanio
★
★
★
★
★
14 marca 2025
- rzetelnie
★
★
★
★
★
15 czerwca 2024
- polecam
- świetne
- obsługa
★
★
★
★
★
18 marca 2024
- polecam
- profesjonalizm
- fachowo
Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków.