Przejdź do treści

Cukiernia CMG

Bełchatów·★4,45 · na podstawie 63 opinii

Opis

Cukiernia CMG to sklep ze słodyczami w mieście Bełchatów. Pełny adres: Kościuszki 10, 97-400 Bełchatów, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,4 / 5 (na podstawie 63 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,45. Firma działa 7 dni w tygodniu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Cukiernia CMG?
Klienci ocenili Cukiernia CMG na 4,4 / 5 na podstawie 63 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,45. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Cukiernia CMG jest otwarte?
Cukiernia CMG jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Cukiernia CMG?
Najmniej tłoczno w Cukiernia CMG bywa w czwartek około godziny 10:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Cukiernia CMG jest dostępne dla osób na wózku?
Cukiernia CMG ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do Cukiernia CMG?
Cukiernia CMG znajduje się pod adresem: Kościuszki 10, 97-400 Bełchatów, Poland w mieście Bełchatów. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★48
4★6
3★1
2★1
1★7

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 11 kwietnia 2026
  • super
  • sympatyczny
★ ★ ★ ☆ ☆ 16 września 2025
  • smaczne
★ ★ ★ ★ ★ 17 sierpnia 2025
  • polecam
  • pyszne
★ ★ ★ ★ ☆ 19 maja 2025
  • miły
  • obsługa
  • lokal

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Wjazd dla wózków.

Inne sklep ze słodyczami — Bełchatów

Mapa konkurencji