Przejdź do treści

Apteka Vitalis

Katowice·3,95 · na podstawie 90 opinii

Opis

Apteka Vitalis to apteka w mieście Katowice. Pełny adres: Bażantów 2, 40-668 Katowice, Poland.

Średnia ocena klientów to 3,5 / 5 (na podstawie 90 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 3,95. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: brak dostawy, parking dla wózków, wjazd dla wózków, medication disposal.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Apteka Vitalis?
Klienci ocenili Apteka Vitalis na 3,5 / 5 na podstawie 90 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 3,95. To wynik nieco poniżej średniej — warto zapoznać się z opiniami przed wizytą.
Kiedy Apteka Vitalis jest otwarte?
Apteka Vitalis jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Apteka Vitalis można płacić kartą?
Tak, Apteka Vitalis akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Apteka Vitalis jest dostępne dla osób na wózku?
Apteka Vitalis ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Apteka Vitalis?
Apteka Vitalis oferuje m.in.: brak dostawy, parking dla wózków, wjazd dla wózków, medication disposal, krótka wizyta, karty kredytowe. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Apteka Vitalis?
Apteka Vitalis znajduje się pod adresem: Bażantów 2, 40-668 Katowice, Poland w mieście Katowice. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Oferta i udogodnienia

Brak dostawy, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Medication disposal, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne apteka — Katowice

Mapa konkurencji