Oficjalna strona
·
trs-racing.pl
TRS Racing Ciepał Tomasz
Opis
TRS Racing Ciepał Tomasz to tuning silnika w mieście Częstochowa. Pełny adres: Świętej Jadwigi 20, 42-226 Częstochowa, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 71 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,77. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–17:00.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać TRS Racing Ciepał Tomasz?
Klienci ocenili TRS Racing Ciepał Tomasz na 4,9 / 5 na podstawie 71 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,77. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy TRS Racing Ciepał Tomasz jest otwarte?
TRS Racing Ciepał Tomasz działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–17:00. W weekendy jest nieczynne.
Jak umówić wizytę w TRS Racing Ciepał Tomasz?
Aby umówić wizytę w TRS Racing Ciepał Tomasz, zadzwoń pod +48 502 416 686 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Czy TRS Racing Ciepał Tomasz jest dostępne dla osób na wózku?
TRS Racing Ciepał Tomasz ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do TRS Racing Ciepał Tomasz?
TRS Racing Ciepał Tomasz znajduje się pod adresem: Świętej Jadwigi 20, 42-226 Częstochowa, Poland w mieście Częstochowa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★68
4★1
3★0
2★0
1★2
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
25 lipca 2026
- warsztat
- usługa
- mechanik
★
★
★
★
★
28 października 2025
- polecam
- fachowo
★
★
★
★
★
14 lipca 2025
- polecam
- warsztat
- wymiana
★
★
★
★
★
9 grudnia 2024
- warsztat
- samochód
- fachowo
★
★
★
★
★
21 października 2024
- polecam
- wymiana
- świetne
★
★
★
★
★
25 maja 2024
- polecam
- usługa
- jakość
★
★
★
★
★
11 września 2023
- polecam
- warsztat
- usługa
★
★
★
★
★
12 października 2022
- polecam
- warsztat
- usługa
Klienci szukali też
Best Performance – car parts
Salon samochodowy
★4,46 (103 opinie)
Juratuning, chiptuning, removing FAP / DPF braking 4×4
Tuning silnika
★4,55 (235 opinii)
AUTOTECH Marcin Nanys ▪ Chiptuning indywidualny ▪ Samochody osobowe i ciężarowe ▪ Hamownia ▪ Chip tuning TIR ▪ Adblue/EGR/DPF
Tuning silnika
★4,81 (115 opinii)
Oferta i udogodnienia
Parking dla wózków, Wjazd dla wózków.